Luty minął nam weselnie. Praktycznie nie było tygodnia, w którym nie widzielibyśmy białej sukni. I wiecie co? Upewniło to nas, że wesela to nasze życie. Podoba mi się to, że w NL śluby są głównie w tygodniu. Weekendy więc moglibyśmy w dalszym ciągu poświęcać sprawom i działaniom, które są dla nas najważniejsze. Układ wręcz idealny. I przede wszystkim jest to praca wspólna. Zapraszam Wszystkich na photoblog mojego Małżonka www.FotografzPolski.nl, gdzie możecie obejrzeć Jego prace. Marzec i kwiecień przeznaczamy na nasze cele duchowe i mam nadzieję, że mimo że podjęliśmy pewne zobowiązania to jednak będą to o wiele spokojniejsze miesiące niż luty 🙂sweetmommylifefebrauary2017momandson

sweetmommylifefebrauary2017malyks

sweetmommylifefebrauary2017nickiNicki niczym Rodzice nie jest typem domatora. Byliśmy w naszym azylu AquaMundo w Zeewolde. Postanowiliśmy też, że częściej chcemy odwiedzać restauracje w naszym mieście – a mamy w czym wybierać. Restaurant Pizzeria Pompei jest jedną z tych, które są warte polecenia. Jest tez przyjazna Dzieciom! 🙂 Nicolas skrada serce każdego. Taaaki duży prezent (72 mini czekoladki Ritter Sport) dostał od właściciela sąsiedniego Sally’s Indonesia Kitchen.

sweetmommylifefebrauary2017wkvŚlub Karoliny & Valerij w przepięknej Gemeente Amersfoort. Po więcej zdjęć zapraszam tutaj.

sweetmommylifefebrauary2017lifeTroszkę zrobiło się zimno. Ale to w końcu luty! Teraz za to mogłabym się pochwalić krokusami przed basztą w Amersfoort. Niezliczone ilości razy byliśmy w Media Park w Hilversum, gdzie odbywają się nagrania do wielu holenderskich programów, m.in. “The voice of Holland”.

sweetmommylifefebrauary2017roseTyle bucików naraz… Istne szaleństwo! To przez promocje na deezee.pl!

sweetmommylifefebrauary2017wdm1Wesele Deborah & Marcina. Szacunek dla mojego Miśka, który połączył role Fotografa i Gościa weselnego. Ja się wybawiłam, a i Młodzi zadowoleni ze zdjęć. Po więcej zapraszam tutaj.

sweetmommylifefebrauary2017wdm2

sweetmommylifefebrauary2017airportPierwszy lot Nicolas’ka zaliczony. Młody jest zachwycony i gotowy na następne “wzium” 🙂

sweetmommylifefebrauary2017wrss

sweetmommylifefebrauary2017my

sweetmommylifefebruarywskNajważniejsze (i niech pozostałe Pary mi wybaczą) wesele mojej Siostry. Wszystko wyszło tak, jak zaplanowali Młodzi. Motyw przewodni jarzębiny był urzekający. Idealnie wpisał się w zimowe vintage <3

sweetmommylifefebrauary2017jaMoje ukochane czapki. Różowa z puchowymi uszkami – C&A (dział dziecięcy) oraz skórzana z daszkiem – Primark.

 

Zobacz więcej:

sweetmommylifejanuary2017restsweetmommylifemamwdomudwulatkarest

sweetmommylifefebruary2016rest