Nie potrafię sobie przypomnieć, żebym kiedykolwiek miała takie opóźnienia na blogu. Urlop w tym roku miałam tak samo wyjątkowo długi, jak i zaskakujący… Miało być inaczej. Planowaliśmy Paryż w ostatnim tygodniu lipca, kiedy to mój Małżonek wrócił z pracy i oznajmił, że najlepiej byłoby już teraz jechać na wakacje. I tak stało się to, co już przypuszczałam dawno: last minute – z tym że jeszcze przed wyjazdem do Francji. Nie zdążyłam przygotować Nicolas’ka na wakacje u Babci. Powtarzaliśmy Mu w kółko, że zostanie w Polsce z Babcią, a jak Mama i Tata wrócą, pojedziemy na “duuużą wieże” (Nikoś nauczył się nawet mówić “duuuża wieża” nabierając przy tym duuużo powietrza w usta). Kiedy w Paryżu między budynkami wyłaniała się majestatyczna wieża Eiffla,  Nicolas krzyczał i pokazywał palcem: “Duża wieża, duża wieża”. Zostało Mu tak do tej pory, kiedy wyświetli się zdjęcie z wieżą Eiffla w tle czy do rączek trafią Mu wszędobylskie breloczki zaraz słyszę “duża wieża, duża wieża” – przeuroczo! W tym roku postanowiłam, że urlop to urlop. Czas dla Męża, Nicolas’a i siebie. Stąd też moja nieaktywność blogowa. Lipiec więc obfitował w wiele wrażeń, które zakończyliśmy raptem parę dni temu. Aż ciężko wracać do rzeczywistości. W ubiegłym miesiącu pisałam, że przed postem miesiąca przeglądam około 300 zdjęć. Hmmm… Lipiec zapisał na naszym dysku 2642 kadry – oj, działo się, działo.

sweetmommylifejuli20168803

sweetmommylifejuli2016aquamundo (1)2

Stęsknieni tropikalnych klimatów (jeszcze nieświadomi, że za parę dni będziemy wygrzewać się w słonecznej Grecji) spędziliśmy cały dzień w naszym ulubionym Aqua Mundo w Zeewolde. Świetna miejscówka dla całej rodziny. Polecamy! Zawsze wracamy zrelaksowani.

sweetmommylifejuli20168821

sweetmommylifejuli20164

Jakoś tak odnoszę wrażenie, że tegoroczne lato jest mało letnie. Być może dlatego moim lipcowym must have zamiast sandałków były wygodne trampki z Primark.

sweetmommylifejuli2016sanmarco

Nasze nowe weekendowe uzależnienie: lodziarnia San Marco w Amersfoort. Gelateria z prawdziwego zdarzenia z sympatycznym włoskim bossem 😉

sweetmommylifejuli20166

sweetmommylifejuli20161329

sweetmommylifejuli201652

Uśmiech i energia Nicolas’a jest wprost powalająca!

sweetmommylifejuli201612

Post o metodzie sprzątania KonMari cieszył się dużym powodzeniem.

sweetmommylifejuli2016zakynthos1

sweetmommylifejuli2016zakynthos2

Zakynthos – wkrótce relacja. Czyż świat nie jest piękny?

sweetmommylifejuli2016zoo2

Udało nam się też odwiedzić wrocławskie ZOO 🙂

sweetmommylifejuli2016paris1

sweetmommylifejuli2016paris2

Wyczekiwany i romantyczny Paryż! Kolejne posty zapowiadają się naprawdę obiecująco. Nasze przygody i mnóstwo zdjęć.

sweetmommylifejuli201623882

sweetmommylifejuli20161948