Pret-a-Parisienne

 

Jak to jest, że choć od naszej wizyty w Paryżu minęły już ponad dwa miesiące, ja wciąż nie wychodzę z paryskiego klimatu. Świadomie bądź nie coraz częściej swoimi stylizycjami nawiązuję do ulic stolicy Francji… Paryżanki są wyjątkowym źródłem inspiracji na co dzień. Podstawą są stonowane kolory ubrań, a jednocześnie wyglądają zawsze nienagannie i modnie. Modny w tym sezonie jest piżamowy trend, który zdjęty jest z paryskich wybiegów. I choć na początku przyjęłam go sceptycznie, moje podejście zmieniła ta sukienka na ramiączkach w przepięknym kolorze. Codziennie, a romantycznie…

A przy okazji, chciałabym podzielić się z Wami kilkoma cytatmi z książki “100 miejsc we Francji, które każda kobieta powinna odwiedzić” Marcii DeSanctis:

“Paryż to nie tylko moje miejsce na ziemi, to miejsce wszystkich kobiet, a przegapić je znaczy przegapić samo życie. Francja była nie tylko moim ideałem. Była ideałem uniwersalnym – rytuałem przejścia, miejscem, gdzie można zarazem uciec od siebie i odnaleźć siłę oraz łaskę, by być sobą.”

“[Francja] To kraj, który otwiera przed kobietami ramiona, dobrze wiedząc, co kochają (…) Lubimy zwolnić, zatrzymać się, a tego właśnie wymaga od nas Francja.”

“Ty też możesz znaleźć ten spokój w Paryżu (…) tam, gdzie zaprowadzi Cię muzyka.”

“Żeby zrozumieć Paryż, trzeba na chwilę przystanąć.”
sweetmommycosdlamamy3942sukienka-Bershka/golf-H&M/torebka, okulary przeciwsłoneczne-Six(stara kolekcja)/sandałki-podobne w deezee.pl/beret-pamiątka z Paryża

sweetmommycosdlamamy3944

sweetmommycosdlamamy3927NICOLAS:koszula,buciki-Primark/krawat,spodnie-H&M

sweetmommycosdlamamy3937

sweetmommycosdlamamy3932

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. notsodesperatehousewives

    Sukienka sliczna, kochana. Fajne polaczenie z tym golfikiem.
    Mocno pozdrawiam!

Dodaj komentarz